kreditai nuo 18 metu nedirbantiems
10.0/10

Kodėl kreditai nuo 18 metų vartotojams kartais neišduodami

  • 10/10
    - 10/10
10/10

Itin sunkiai besiverčiantys jauni žmonės vis dažniau bando problemas spręsti greitosiomis paskolomis, tačiau reikia akcentuoti, kad kreditai nuo 18 metų nedirbantiems vartotojams išduodami tik su sąlyga, kad toks asmuo turi tvarių pajamų šaltinį. Be abejo, dauguma jaunuolių jo neturi, todėl logiška, kad būtent tokie jauni asmenys ir negauna kreditų taip lengvai. Jeigu jūs esate tarp tų jaunų žmonių, kurie nori pasiskolinti pinigų, bet neturi jokio pajamų šaltinio, tai tikrai nėra prasmės gaišti laiko – jums paskola negali būti suteikiama, nes tai draudžiama. Trumpai tariant, kreditoriams taikomas draudimas skolinti pinigus tiems, kurių pajamų suma yra prilyginama nuliui. Tai reiškia, kad net tik jaunuoliai, bet ir visi kiti vartotojai, kurie neturi tvarių pajamų šaltinio, negali gauti vartojimo kreditų.

Reikia pabrėžti, kad griežčiausiai reguliuojama yra būtent vartojimo kreditų rinka – čia nuolat atsiranda įvairūs nauji reikalavimai. Bet, Lietuvos banko priežiūros institucija ir vyriausybė jau ruošia įstatymų pataisas bei naujus įstatymų projektus, kurie reguliuotų ne tik vartojimo , bet ir būsto paskolų sektorių. Taip pat norima apriboti ir privačių kreditorių bei sutelktinio finansavimo platformų veiklą, tad tikėtina, kad netolimoje ateityje skolintis bus dar sudėtingiau.

Kreditai nuo 18 metų nedirbantiems

Jeigu jūs ieškote vartojimo kredito ir matote, kad galite jį gauti, tai tikrai neturėtumėte skubėti skolintis iš tokių bendrovių, kurios siūlo aukštas palūkanas. Didžiausia klaida būtų rinktis atsitikinę bendrovę net nepasidomėjus kokias skolinimosi sąlygas ji siūlo. Internete yra daug specialių tinklapių, kuriuose pateikiama informacija apie mažiausias palūkanas siūlančias bendroves. Tai palyginimo tinklapiai, nurodantys kokias sumas galima skolintis. Taip pat tokie tinklapiai pateikia informaciją ir apie galimas pasiskolinti sumas, terminus bei kitus reikalavimus, kuriuos nustato bendrovės.

Be abejo, šiuo metu galima matyti, kad greitųjų paskolų bendrovės nebėra lyderių pozicijose, nes sutelktinio finansavimo sistemos jas išstūmė būtent dėl mažiausių palūkanų. Tiesa, tai liečia tik internetinę erdvę, nes pigiausias vartojimo paskolas šiuo metu siūlo komerciniai bankai.

Ieškant geriausio vartojimo kredito pasiūlymo, turėtumėte atsižvelgti ir į sutelktinio finansavimo sistemų nustatomą metinę palūkanų normą.

87