Svajojate apie tikras lietuviškas atostogas? Jums reikia sodo namelio!

Svajojate apie atostogas, tačiau jūsų nežavi kelionės po visą pasaulį? Pasiilgote Lietuviškų vasarų, lengvo lietaus ant ežero kranto? Na tuomet sodo namelis yra realiausia galimybė mėgautis vasara ar bet kuriuo kitu metų laiku, kada tik panorėsite. Jei nuspręstumėte vykti atostogauti ir nuomotis apartamentus, greičiausiai išleistumėte tikrai daug, na o investuodami į nekilnojamą turtą, visada turėsite pranašumą. Turto vertė tik augs, tad bet kokiu atveju būsite finansiškai išlošę. Tiesa, jie jūsų tėvai ar seneliai turi sodą, kurio nenaudoja, galbūt galėtų jums padovanoti? Tuomet beliktų tik atnaujinimo darbai ir sutaupytumėte išties nemažai pinigų. Kad ir kaip bebūtų, šansų, jog įsigysite visiškai jūsų poreikius atitinkantį namelį – labai nedaug. Taigi, jums bus reikalingi tam tikri atnaujinimo darbai.

Jei norite, jog tokia poilsio vieta būtų prieinama ne tik vasarą, bet ir šiek tiek orams atšalus, siltinimas poliuretano putomis yra viena iš tų paslaugų, be kuriuos apsieiti bus gan sudėtinga. Kodėl? Visų pirma tai itin greitai ir kokybiškai atliekami šiltinimo darbai, kurie jums nekainuos daug. Taip pat būtina paminėti, jog šis metodas sukuria geriausią ir efektyviausią šilumos izoliaciją, kas jums ir yra aktualu. Taigi, vienas paprastas sprendimas, toks kaip siltinimas poliuretano putomis, vasarnamį pavers sodo nameliu, kuriame su savo šeima bei draugais galėsite praleisti dar daugiau laiko. Taip pat vertėtų pagalvoti ir apie patogumus, tokius kaip kanalizacija, vandentiekis ir t.t. Kiekvieno iš mūsų poreikiai skirtingi, tad taisyklių čia nėra. Svarbiausia susikurti tokią erdvę, kurioje būtų gera leisti laiką ir jaustumėtės išties gerai.

Nors šiais laikais jau nedaug jaunų šeimų renkasi sodo namelius, kaip atostogų planą, ši mada po truputį sugrįžta. Ir tikrai ne be reikalo. Jei sodo namelis yra geroje vietoje, ne labai toli nuo miesto, arti miško ar vandens telkinio, tai tobulas pabėgimo planas kiekvienam savaitgaliui ar net vakarui su draugais. Viskas priklauso tik nuo to, kiek darbo ir pastangų įdėsime šios erdvės sukūrimui, tad nieko nelaukite ir pradėkite paieškas.

1